„Nejkrásnější ze všech tajemství je být géniem a vědět to jen sám.“ Mark Twain
Complete result

 VC Znojmo 2016 • 24. 9. 2016 • all rounds results
41 pairs • 20.5 tables • 52 boards
tournament director: Adam Kubica

Rank Pair Players MP 1st round % 1st round MP 2nd round % 2nd round MP sum % sum
1 35   Bouřa Patrik -  Králík František61767.6557758.40119462.84
2 3   Melčák Martin -  Botur Michael63163.8756061.40119162.68
3 11   Svoboda Otakar -  Bahník Petr60861.5453658.77114460.21
4 24   Vozábal David -  Žylka Kamil57057.6961161.84118159.77
5 15   Kohutová Lucie -  Bahník Ondřej51852.4364865.59116659.01
6 2   Hnátová Daniela -  Scháňka Martin60561.2348453.07108957.32
7 36   Spálovský Luboš -  Lauer Zbyněk50555.3757758.40108256.95
8 7   Vachtarčík Daniel -  Tomis Zdeněk58459.1149754.50108156.90
9 41   Vrkoč Petr -  Maňák Jaroslav60260.9350751.32110956.12
10 27   Kopecká Karolína -  Šlemr Jakub54659.8751952.53106556.05
11 20   Macura Milan -  Volhejn Vít50050.6160461.13110455.87
12 1   Emmer Jiří -  Kupková Lucie54154.7651456.36105555.53
13 32   Pulkrab Petr -  Martynek Jan42146.1659159.82101253.26
14 23   Vojtík Jakub -  Králík Jan54154.7649750.30103852.53
15 30   Barnet Lukáš -  Novotný Jan49454.1750350.9199752.47
16 22   Bahníková Eva -  Svobodová Pavla55756.3847848.38103552.38
17 13   Humpál Michael -  Pěkný Pavel52853.4446651.1099452.32
18 9   Dudková Markéta -  Kopecký Michal52653.2446651.1099252.21
19 37   Frabša Zdeněk -  Rumančík Jakub52857.8945546.0598351.74
20 33   Erdeová Jana -  Pavlík Lukáš45549.89510.551.67965.550.82
21 14   Štrbová Barbora -  Kupková Barbora45946.4653454.0599350.25
22 6   Juřík Vlastimil -  Králík Michal51151.7243447.5994549.74
23 38   Vlachová Zuzana -  Vlach Daniel38642.3254755.3693349.11
24 19   Kopřiva Jiří -  Pivnička Jan47347.8749049.6096348.74
25 26   Hozda Miloš -  Škalda Jan45145.6550250.8195348.23
26 31   Černá Anna Marie -  Schulzová Kristýna44849.1246847.3791648.21
27 18   Macurová Michaela -  Klímová Hana42943.4252152.7395048.08
28 8   Kálalová Anna -  Tichá Kateřina53353.9536339.8089647.16
29 10   Erde Alexander -  Mašek Jiří45345.8543848.0389146.90
30 12   Ertner Jan -  Horáček Josef44144.6442446.4986545.53
31 40   Bahník Miloš -  Dolanská Veronika43443.9346046.5689445.24
32 4   Hájek Jaroslav -  Petřík Jan44745.2439343.0984044.21
33 34   Otradovcová Zuzana -  Janas Adam33736.9547648.1881342.79
34 39   Pszczolka Petr -  Pszczolková Veronika39643.4241041.5080642.42
35 29   Trajhan Jáchym -  Bubeníček Marek43047.1535335.7378341.21
36 21   Hauschwitz Albert -  Vančuřík Jan40140.5940040.4980140.54
37 17   Volhejn Petr -  Vávra Přemysl36937.3542943.4279840.39
38 16   Němčík Daniel -  Stareček Ivan41341.8038138.5679440.18
39 25   Böhmová Jiřina -  Schulzová Věra40741.1938438.8779140.03
40 5   Riedl Jan -  Zdráhal Filip34835.2237441.0172238.00
41 28   Tomaštíková Julie -  Janíková Lenka31734.7636937.3568636.11


1st round result
2nd round result

počítadlo.abz.cz      © Giborg 2.0 (D.Šlachta), GoodLuck 1.35 (E.Velecký), optimized for Firefox, resolution 1280x720